Monthly Archives: Maj 2014

Witryna chłodnicza przeszklona

Witryna chłodnicza przeszklona

Gastro Produkt to obszerna oferta artykułów dla gastronomii. Oferujemy profesjonalne wyposażenie dla gastronomii i naszym nabywcom zaręczamy zachęcające ceny i szybką dostawę, fachową i miłą obsługę dla całkowitego zadowolenia z zakupów. W naszej ofercie mogą Państwo odszukać zmywarki, piekarniki, urządzenia chłodnicze, meble gastronomiczne, akcesoria do obróbki, szkło i niemało innych produktów polskich i zagranicznych marek. Gastro Produkt cieszy się renomą w branży od kilku lat. Każdego dnia zdobywa nowych usatysfakcjonowanych klientów. Bardzo dobra jakość sprzedawanych produktów, fachowa obsługa i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że zakupu u nas są przyjemnością.

Atrakcje dla dzieci Gdańsk

Atrakcje dla dzieci Gdańsk

Magazyn Together – Rodzinna Strona Trójmiasta jest jedynym magazynem w w Trójmieście, które tak bogato łączy tematy dotyczące życia rodzinnego. Na stronach magazynu, zarówno w formie drukowanej, oraz internetowej, przedstawiane są tematy dotyczące zdrowia, kultury i sportu jak również nauczania. Magazyn informuje o interesujących wydarzeniach i różnych perspektywach po to, aby rodzinom w Trójmieście funkcjonowało się, jak najlepiej. Doradza, informuje i zapewnia rozrywkę. Magazyn spełnia wszystkie wymagania spójnej i nowoczesnej platformy informacyjnej.

Www.diggerservice.pl wytaczanie

Www.diggerservice.pl wytaczanie

Digger Service to profesjonalna firma, która realizuje swoje usługi na terenie Łodzi oraz w okolicach. Propozycja firmy to tulejowanie, które odbywa się przy pomocy przenośnych maszyn.Tulejowanie maszyn może w następstwie tego zostać wykonane na miejscu u zamawiającego usługę po wcześniejszym określeniu terminu. Propozycja to ponadto wytaczanie połączeń ruchomych. Firma ma wieloletnie doświadczenie oraz doświadczoną kadrę pracowników, która umożliwia świadczenie zleceń w sposób solenny i punktualny. Więcej wiadomości odnośnie firmy, jej usług oraz dotychczas zrealizowanych zleceń znaleźć można na stronie przedsiębiorstwa: www.diggerservice.pl. Firma zaprasza do współpracy.