Monthly Archives: Sierpień 2012

Hotele Ustroń

Hotele Ustroń

Unikatowe miejsce , pełno atutów, pałające energią klientów , to parę z atutów przyjazdu do naszego obiektu. Z całą pewnością Ustroń i obiekt Muflon spełni oczekiwania każdego turysty . Organizujemy dobre zameldowanie i rozrywkę . Norma pokoi jest na odpowiednim warunkach . Prawie każdy z Państwa znajdzie u nas coś dla siebie : piłkarzyki . Na naszej witrynie www znajdują się detale oferty: spa Beskidy . Śliczne krajobrazy, dużo szklaków górskich, wyprawy do pobliskich miasteczek. Uroki, które warto ujrzeć i do których niezwłocznie należy powracać.Ustroń ma status uzdrowiska. Do tego są tu wyjątkowe jedzenie górskie i posłuchać kapeli. Zachęcamy na firmową stronę internetową, tam za każdym razem aktualne pakiety specjalne.

Targi Kielce

Targi Kielce

Zastanawiasz się co zrobić, żeby rozreklamować swoje usługi na targach i wystawach? Skontaktuj się z agencją reklamy Upshot. Agencja reklamowa Upshot w profesjonalny sposób doradzi Ci jaki rodzaj reklamy będzie dla Twojej działalności najlepszy, jakie stoisko targowe powinieneś wybrać. Upshot przygotuje dla Ciebie również interesujące projekty graficzne, wydruki wielkoformatowe, cyfrowe i offsetowe.

Nasza Szkoła – Orzeszków

Nasza Szkoła - Orzeszków

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej Szkoły Podstawowej w Orzeszkowie (gmina Wińsko. Na stronie można zobaczyć najświeższe informacje z życia naszej szkoły takie jak: informacje o konkursach, w których biorą udział uczniowie naszej szkoły, relacje ze szkolnych wycieczek, zdjęcia ze szkolnych imprez. Na stronie znajduje się również wiele treści poświęconych historii naszej miejscowości – Orzeszkowa, historii samej orzeszkowskiej szkoły, patronowi szkoły – Janowi Markiewiczowi oraz nauczycielom i absolwentom szkoły. Na stronie można się także zapoznać z misją i wizją naszej szkoły.